SD kart şifresini nasıl kaldırabilirim?

kullanici449283 (1) 3 yıl önce sordu

Samsung telefonda SD kartını şifreledim daha sonra şifresini kaldırmak istedim fakat SD kart şifresini çöz dediğimde panelde sadece SD kart şifresi çözülüyor yazısı çıkıyor,herhangi bir % ifadesi yok tekrar deneyince de aynı sorunla karşılaşıyorum bunu nasıl çözebilirim

Toplam 1 cevap

darkcrak (5168) 3 yıl önce cevapladı

Daha önceden uzmanim.net'de bir çözüm paylaşmıştı @hakan arkadaşımız. Dilersen alttaki linkten çözüme gidebilirsin

Micro SD hafıza kartı şifresi nasıl kaldırılır? Micro SD hafıza kartı parolası nasıl kırılır?