Sd kartın ismi değişti

shiraikoocha (17) 6 yıl önce sordu

sd kartın ismi değişti kendiliğinden. Virüs bulaştı sanırım. Dosya yöneticisinde ismi AC62-D59C olmuş. Telefonda rast gele harfler olmuş. Nasıl düzeltirim acaba yardım edebilir misiniz

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

İsminin değişmesi virüs bulaştığını göstermez. Bende de oluyor bazen, SD kart veya flash diski taktığım bilgisayar/telefon rastgele bir isim veriyor.

Bir kart okuyucu vasıtası ile bilgisayarınıza takıp ismini tekrar değiştirebilirsiniz istediğiniz gibi

shiraikoocha 6 yıl önce

Kart okuyucu yok elimde ama USB kablosu ile bağlayınca denedim olmuyor. Ayrıca bilgisayarda ismi normal görünüyor