Sea Of Thieves Türkçe nasıl yapılır? Sea Of Thieves Türkçe yapma

hydra (3802) 2 yıl önce sordu

Sea Of Thieves Türkçe nasıl yapılır?

Sea Of Thieves Türkçe yapma.

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Sea Of Thieves Türkçe nasıl yapılır?

Öncelikle arama kısmına %localappdata% yazıyoruz ve enterlıyoruz.

Şu yolu izleyin;

Athena/Saved/Config/WindowsClient

Buradan GameUserSettings.ini dosyasına sağ tıklayıp düzenle diyoruz.

Config dosyasının en aşağısına şunu yazıyoruz;

[/Game/Blueprints/Core/BP_ApplicationSettings.BP_ApplicationSettings_C]
Gamelanguage = 14

Kaydedip çıkıyoruz.

XBOX ve Microsoft Store için;

AppData\Local\Packages\Microsoft.SeaofThieves_8wekyb3d8bbwe\LocalState\Athena\Saved\Config\UWP64\GameUserSettings.ini dosyasına sağ tıklayıp düzenle deyip yukarıdaki kodu yazın. Ve oyun artık Türkçe.

Ban tehlikesi var mı bilmiyorum sonuçta alt tarafı config dosyasını düzenledik.