Search Protect Kaldırma

fatmarabia (1) 9 yıl önce sordu

Adw Cleaner programını kurdum.Herşeyi temizledim. Programlarda search protect ile ilgili hiçbir dosya yok.Fakat sağ alt tarafta çalışan programlar içerisinde search protect simgesi hala mevcut. Adw cleaner dan önce internet explorer ı açtığımda başka ir sayfaya yönlendiriyordu ancak programla temxiledikten sonra tercih ettiği üzere tekrar google oldu. Ancak dediğim gibi sağ altta simgesi halen mevcut. Nasıl kaldırabilirim?

Toplam 1 cevap

blackheaven (728) 9 yıl önce cevapladı

Bir yerlerde eksik birsey yapmış olabilirsiniz . aşağidaki linkten detaylıca tekrardan deneebilirsiniz

http://uzmanim.net/soru/search-protect-kaldirma/2439

Program ekle kaldır menüsünde tanımadığınız program kalmış olabilir onlara da tekrardan  bir göz atın . search protect adında değil başka bir isimde olabilir .