search protect kurtulmak için hangi programları kaldırmalıyım?

fatma06 (1) 9 yıl önce sordu

search protect  kurtulmak için hangi programları kaldırmalıyım?

cemkara 9 yıl önce

Eklediğiniz resimler görünmüyor

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Search Protect Kaldırma

Search Protect nedir? Search Protect nasıl kaldırılır?

Bu iki link size yardımcı olacaktır.

Yüklü olan program listenizi görmeden silinecek programları söylemek mümkün değil.

Fakat programlar ve özelliklerde Yanında Microsoft, HP, Lenovo, Toshiba gibi size tanıdık gelmeyen programları kaldırabilirsiniz.

Ne olduğunu bilmediğiniz programları Google'dan aratıp ne olduğuna karar verebilirsiniz.

Listeyi buraya yollarsanız hangi programlar kaldırılmalı bilgi verebilirim.