search protect nasıl kaldırılır acill yardım !!!

jack (1) 9 yıl önce sordu

sağ alt kısımda (simgelerin olduğu yer) mavi simge var ve gitmiyor search protect yazıyor bunu nasıl kaldırabilrim

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

"Acill yardım!!!" çığlıkları atmak yerine uzmanım.net arama motoruna yazarak çözüm aratabilirdin. :-)

http://uzmanim.net/soru/search-protect-nedir-search-protect-nasil-kaldirilir/2249

Search Protect Kaldırma 2 (tıkla)

yunusemre2344 (54) 9 yıl önce cevapladı

Çok teşekkürler... Dün zaten MalwareBytes ve daha öncesinde Rollkits ile ilgili yazılanları denedim. Yaklaşık 27 civarında muhtemel zararlı tespit etti. Ama bugün halen malum protect devam ediyor. En son biraz önce görev yöneticisinden "TADA" diye birşeyi sonlandırınca saatin oradaki simge gitti. Selamlar...

temmuz 9 yıl önce

Geçmiş olsun :-)