Search protect ne işe yarar?

alivecan (337) 9 yıl önce sordu

Bilgisayarımda yüklü olan programlarda search protect adında bir program var. Search protect nedir? Search protect ne işe yarar?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Daha önce bununla ilgili bir çözüm paylaşmıştım.

Detaylara buradan ulaşabilirsiniz: Search Protect Kaldırma

Conduit tarafından oluşturulan Search Protect potansiyel istenmeyen yazılımlar grubundadır. Search Protect yazılımı Internet Explorer, Chrome, Firefox gibi tarayıcıların ana sayfalarını koruma ve değiştirilmesini engelleme amacını güder.

Fakat kendisi tarayıcı ana sayfalarını değiştirir.  Potansiyel istenmeyen yazılım grubuna girer ve önerim kaldırmanız yolunda.