search.safefinder.com nasıl kaldırılır?

mat7 (341) 6 yıl önce sordu

Arama motorumda şu sayfa çıkıyor .  Değiştiremiyorum bir türlü ne yapmalıyım ?https://feed.helperbar.com/?publisher=APSnapdoAMRev&co=TR&userid={DeviceId}&searchtype=sc&installDate=08.06.2016&barcodeid={BarcodeId}&channelid=3&av=windows

Ayrıca bilgisayarıma çinceni japoncamı bilemediğim bir program var ve kaldıramıyorum . Ne yapmalıyım ?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Bilgisayarınıza reklam trojanı bulaşmış. Aşağıdaki linkini verdiğim 3 programı indirip hepsiyle tek tek sisteminizi taratın

Adwcleaner

Zemana AntiMalware

Malwarebytes AntiMalware

candan (4301) 6 yıl önce cevapladı

Tarayıcılarda sıkıntı varsa Başlat / çalıştırı açın bu dosya yolunu yapıştırın" %userprofile%\AppData\Local"

Google opera mozilla  klasörünü silin sıkıntı olmaz kayıtlı kısayolar ve şifreleriniz silinir yeniden girersiniz

"C:\Program Files (x86)\"    Google klesörünü silin Google chrome yeniden kurun

zemana anti malware 15 gün ücretsiz burdan indirin  tarama yaptırın

bilgisayarı yeniden başlatın.

mat7 6 yıl önce

Teşekkür ediyorum arkadaşlar ilginize. Şuan müsait değilim . olunca deneyeceğim ve sonucu bildireceğim. Bilginize sağlık . :)

mat7 6 yıl önce

Arama motorumda şu sayfa çıkıyor . Start.me Değiştiremiyorum bir türlü ne yapmalıyım ? Yükarıda tavsiye edilen bu programlar bu iş içinde işe yarar mı ?

candan 6 yıl önce

tabiyki evet