Seçili olan bin uzantılı nasıl altlarındaki cpk uzantılı dosyalarının simgeleri gibi nasıl yapabilirim

efsaneemrahylz (247) 8 yıl önce sordu

Seçili olan bin uzantılı 2 dosyayı nasıl altlarındaki cpk uzantılı dosyalarının simgeleri gibi nasıl yapabilirim

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Dosyaları sanırım Not defteri ile ilişkilendirmişsiniz. O yüzden dosyaların simgeleri not defteri simgesine dönüşmüş.

Yanlış birlikte aç ilişkinisi kaldırmak için şunları yapın:

  1. Windows ve R tuşlarına birlikte basın. Çalıştır açılacaktır.
  2. Çalıştıra  Regedit yazın ve enter tuşuna basın.
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts
  3. Bu yol altında .bin ifadesini bulun.
  4. Daha sonra .bin ifadesi altındaki şu alt  anahatarları silin: (yani tüm alt anahtarları)
    OpenWithList
    OpenWithProgids
    UserChoice
  5. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.