secuLauncher failed to start application 2000 hatasi

gokoguzhan (1) 6 yıl önce sordu

Gta 4 eflc torrent indirip kurdum kurulunca masaüstüne gelen simge ye tıklıyorum secu launcher failed to application 2000 hatası alıyorum bide kurulu olduğu yere girip eflc ye tıkladıgimda uygulama Yan yana yapilandirmasi doğru olmadığından baslatilamadi daha fazla bilgi için lütfen uygulama olay günlüğüne bakın veya komut satırı sxstrace.exe aracını kullanın diyor

Toplam 2 cevap

kullanici149195 (1) 6 yıl önce cevapladı

bak ben sana söyleyeyim blustacks 3 yükle sakın blustacks yükleme o açılmıyor çünkü gezginler mobile den yükle sonra andromian fried yaz gooogle ye ilk çıkan sitye tıkla sonra siteden çıkmadan bilgisayarı kapat 1 hafta açma 1 hafta sonra a blustacksi sil bak nasıl açılıyor o zamn

nvidiagtx 6 yıl önce

bluestacks ne alaka ? @kullanici149195

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Oyun zaten orjinal değil, crackli kurmuşsun bu tür hatalar alman doğal internette çeşitli yöntemler var:

Şu vide : TIKLA