segurazo antivirüs nedir nasıl silinir

cahilplayer (9) 4 yıl önce sordu

Bilgisayarım arasıra crash veriyor ve hiç yüklemediğim halde segurazo antivirüs diye bir program yüklenmiş ne yapmalıyım

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bilgisayarına virüs bulaşmış ve bu antivirüs programı da o virüs tarafından yüklenmi ola bilir.

  1. Denetim masasına gir
  2. Ardından program ekle veya kaldır'dan segurazo'u bul ve kaldır
  3. Kaldırdıkdan sonra bilgisayarını şu antivirüs programları ile tara.

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Bazı Programları sen yüklemesen bile başka bir program indirdiğin zaman bu tür programları da yükler.

Şu programlarla tarat PC'yi ;