Selam, Youtube' da başkasına ait olan bir videonun telif hakkı yememesini nasıl saglarız?

kullanici836839 (1) 4 yıl önce sordu

Ben, Hızlı Ve Öfkelinin Bütün Bölümlerini Editleyerek Full bir şekilde Youtube ' a Yukledim. Ama yaptığım edit çope gitti. Ve video telif yedi.

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Yapamazsın, telif hakkı çok ciddi bir iştir, aksini iddia ettiğinizde video sahibi size dava bile açabilir. Telif hakkı yediysen videoyu silmek zorundasın zaten ancak yapabilecek bir şey yok, sonuçta sana telif atılmış, telife itiraz edersen büyük sorunlar ortaya çıkabilir.