Sertifika Hatası-SSL Hatası

erenpkdmir (1) 9 yıl önce sordu

Twitter'a girdiğimde SSL Hatası veriyor. Bir kaç arkadaştan yardım aldım ama olmadı.

Adres çubuğunda kırmızı X işareti geliyor

Toplam 2 cevap

kene (11) 9 yıl önce cevapladı

arkadaşlar ssl hatası sadece google değil youtube de oluşan bi hata sizin yapmanız gereken windows 7 için konuşuyorum başlat cubuğunda saat tarih kısmına gelerek internet saat ayarlarına girmeniz ve güncelleştirmeniz o zaman sorun ortadan kalkacaktır
başlat cubuğu
saat tarih bölümü
ayarları değiştir
internet saati
ayarları değiştir
SUNUCU:time.windows.com ve günceller butonuna tıklamanız bu kadar basit

masker 9 yıl önce

ewt sertifika hataları %90 saat tarihle alakalı..

laboustasarim (693) 9 yıl önce cevapladı

Merhaba;

tarayıcınız ssl seçeneği kapalı durumda düzeltmek için tarayıcınızı komple siliniz ve program files dan da kaldırınız ardından yeniden yükeyerek sorununuz düzelecektir

Saygılarılmla..