Server Manager başlangıçtan kaldırma

Anonim (156) 3 yıl önce sordu

Windows Server 2012 işletim sistemi her yeniden başladığında karşıma Server Manager geliyor. Bilgisayar açıldığında karşıma server manager gelmesin istiyorum. server manager  başlangıçtan nasıl kaldırılır?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

Bilgisayar açıldığında gelen Server Manager penceresinde sağ üst köşede Manage var. Önce buna bas. Daha sonra açılan menüden Server Manager Properties seç.  Server Manager Properties penceresinde Do Not Start Server Manager Automatically at Logon seçeneğini işaretle.

Artık bilgisayar açıldığında karşına Server Manager gelmemesi gerekiyor. Windows Server 2012 Server Manager disable etme bu şekilde.