Ses denetimi simgesini yanlışlıkla gizledim görüntületemiyorum

oluk (47) 1 yıl önce sordu

Ses denetçisi(veya hoparlörler simgesi) var görev çubuğunun solunda yanlışlıkla gizledim Ayarlar uygulamasından. ama geri görüntülenebilmesi için etkinleştirecekken düğme etkisizleşti yardım eder misiniz? Şu da resmi;

Açık gibi gözüküyor ama değil dediğim gibi düğme etkisizleştiğinden tıklamamı algılamıyor dolayısıyle seçeneği değiştiremediğimden ses düzeyi düğmesi görünmüyor bilmem anlatabildim mi

Kullandığım İS; Windows 10 Enterprise 22H2

Toplam 1 cevap

oluk (47) 1 yıl önce cevapladı

Sorunu çözdüm arkadaşlar