Ses Dosyanıza Kapak Resmi Ekleme/Kaldırma

blackheaven (728) 7 yıl önce sordu

1-Ses dosyama kapak resmi eklemek istiyorum,

2-Ses dosyama eklediğim kapak resmini silmek istiyorum . Bunları nasıl yaparım ?

Toplam 1 cevap

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

Bu sorular için sizlere en kolay yöntemi açıklıycam . Bunu açıklarken herkezin kullandığı .mp3 uzantılı ses dosyasından yola çıkarak anlatıyorum.

1-      Albüm resmini indirin.
        Medya Player'da ses dosyanızı oynatın
        Kitaplık moduna geçin
        Albüm resminizi ses dosyanızın kapak resmini yapıştır kısmına yapıştırın.

Eğer tam olarak anlaşılmadıysa Buradaki(Tıkla) Videoyu izleyin .

2-     Bilgisayarım klasörünü açın
        Dosya->Klasör arama seçenekleri->Korunan işletim sistemi dosyaları gizle (önerilen)--Burdaki tiki kaldır
        Albüm resminin olduğu yeri aç.
        Kapak resmini sil.