Ses kaydını yazıya çevirme - ücretsiz

misty (556) 5 yıl önce sordu

3 saatlik mp3 formatında ses kaydını -upload ederek- yazıya çevirmem gerek.

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Sesi metne ücretsiz çevirmenin en iyi yolu Google Dokümanlar kullanmak.  Burada detayı var.  Zamanında denemiştim, oldukça başarılıydı :https://support.google.com/docs/answer/4492226

misty 5 yıl önce

Telefonu mikrofona tutmak iyi sonuç vermez herhalde. Ses kaydından duyduklarımı konuşarak denicem. Hem diyalogları da eş zamanlı düzenlemiş olurum.

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

CLOUD SPEECH API deneyebilirsin. https://cloud.google.com/speech/?hl=tr

Sayfanın ortasındaki Convert your speech to text right now bölümünden Türkçe dilini seç. Sonra telefon ya da bilgisayardan mp3 dosyanı çal.

misty 5 yıl önce

yüksek sesle açabileceğim bi ortamda olamicam. kaydı upload etme özelliği var mı?

temmuz 5 yıl önce

Player çalışır ama ses düğmesinden kapatılır (mute) yada eğer harici hoparlör kullanılıyorsa o çıkartılır. Demokrasilerde çare tükenmez :) @misty

misty 5 yıl önce

sesi hoparlörden dışa verip mikrofondan siteye duyurmam gerekmiyor mu yani? @temmuz

misty 5 yıl önce

neyse zaten 50 saniye limit varmış şimdi fark ettim

murat 5 yıl önce

Upload ederek metne çevirmen mümkün değil. Yanlış hatırlamıyorsam ücretsiz deneme sürümü var.