Ses simgesinde degişiklik var

kemal00 (24) 4 yıl önce sordu

sesleri mousede ve klavyede actıgımda ve kıstıgımda ses seviyesi gözüküyordu şimdi gözükmüyor.Seslerde sorun yok

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 4 yıl önce cevapladı

2 çözüm önerisi yazacam ; umarım işine yarar.

█ 1.Çözüm : █

✔ Görev Yöneticisini açıp Ayrıntılar sekmesine gel oradan " explorer.exe " bulup İşlemi Sonlandıra bas ; ardından Görev Yöneticisini tekrar açıp üst kısımda bulunan Dosya sekmesinden Yeni Görevi Çalıştır tıklayıp " explorer.exe " yazarak durumu  test et.

 " CTRL + SHİFT + ESC "  tuşları ile Görev Yönetcisine Erişebilirsin..

█ 2.Çözüm : █

✔ Başlatta arama bölümüne Hizmetler yazarak ilgili yere ulaş ;  ardından aşağı doğru inerek " Windows Ses " yazan yere çift tıklayarak açarak Önce Durdur Butonuna Bas Sonra Başlat Butonuna Basarak durumu denetle.

kemal00 4 yıl önce

onla ilgili degil kaybolma sorunu yok DEBLOAT yaptıktan sonra ses simgesi eski halini aldı

ybaskin34 4 yıl önce

@kemal00 sen gözükmüyor deyince bu önerileri yazdım. Ayrıca sorunda ses seviyesi demişsin yorumda ses simgesi dedin . :)) problem neydi tam olarak ve nasıl çözdün ? ( öğrenmiş oluruz 😉 )

kemal00 4 yıl önce

yok sorun cözülmedi debloat yapınca oldu ses seviyesi göz

ybaskin34 4 yıl önce

@kemal00 nasıl yani ? demek istediğini biraz açar mısın ?

kemal00 4 yıl önce

powershell ile yapılıyor bilgisayarı hızlandırmak icin

ybaskin34 4 yıl önce

@kemal00 hımm. anladım. peki şuan problem var mı ?