Ses sorunu yaşıyorum bilgisayarda

denizhanna (1) 9 yıl önce sordu

Merhabalar AMD AVT\bin\kdbsync.exe sorunu oluyor bilgisayar açıldığında bilgisayardaki bütün seslerde kesildi yanlışlıkla sildim sanıyorumki gerekli dosyaları virüs temizlerken yardımcı olursanız sevinirim

Toplam 2 cevap

kullanici567286 (41) 9 yıl önce cevapladı

Merhaba Geçmiş olsun

ÇÖZÜMÜ : http://www.fullprogramlarindir.com/realtek-high-definition-audio-driver-indir.html

Bu adresdeki realtek ses kartı sürücüsünü indirmektir

eğer site yönetimi engellemez ise bu adrese girin

yusufbozar (348) 9 yıl önce cevapladı

İşletim sisteminizi yazmamışsınız.

Aygıt yöneticisine girin görüntü bağdaştırıcılarını sağ tıklayın özellikler deyin sürücü sekmesine geçin ve kaldır deyin. Çıkan uyarıda yazılımı sil seçeneğini tıklayın ve sürücülerinizi kaldırın.Bilgisayarınızın yeniden başlatılmasını isterse yeniden başlatın.

Aynı işlemleri ses, video ve oyun denetleyicilerinde audio aygıtınız içinde uygulayın.

En son güncel driverlarınızı bilgisayarınızın modeline göre sitesinden indirin ve yeniden yükleyin.