sesle kontrol edilen oyun

ceyda (312) 7 yıl önce sordu

Sabah haberlerde sesle kontrol edilen bir oyun gördüm. Yavaş ses çıkardığında oyundaki karakter yavaş hareket ediyor, çığlık attığında zıplıyor. Sesle kontrol edilen bu oyunun adını bilen var mı? Nereden indirebilirim? Oyun siyah beyaz görünüyordu. Yuvarlak bir karakter platformda ilerliyor çukurlardan filan atlıyordu.

Toplam 1 cevap

mavibilgisayar (562) 7 yıl önce cevapladı

Bahsettiğiniz sesle kontrol edilen oyunun adı: YASUHATI

Youtube'de videolar filan çekiyorlar. Geçenlerde televizyonda haberi filanda çıktı.

YASUHATI oyununu buradan indirebilirsiniz

açılan sayfada  Click to Download yazan yere tıklayın. Sayfa Çince sanırım