Seslenen Kitap programını tavsiye eder misiniz?

mat7 (341) 7 yıl önce sordu

Seslenen Kitap  programını  tavsiye  eder misiniz?

mat7 7 yıl önce

Akşam bir e kitap siteden indirmiştim bu programı , çok hoşuma gitmedi , bir, sormak istedim . Site için doğru kaldırırım soruyu tabiki sıkıntı yaratmak istemem sitede . :) @temmuz

temmuz 7 yıl önce

"Seslenen Kitap" bir programmı? Bir verimlilik uygulamasımı? Bunu belirtseydin ya

temmuz 7 yıl önce

Anladım, önce bilmiyordum sonra farkına vardım. Ama soruda ve konu muhtevasında belirtmeliydin. Herkes bilemeyebilir. Mesela ben bilmiyordum :)

temmuz 7 yıl önce

:)) @ebruli

mat7 7 yıl önce

Verimlilik programı tam nedemek bilmiyorum açıkçası . Siteye üye oldum ve o siteden kitap indirmem için bu programı indirmem gerekiryormuş bende indirdim fakat pişman oldum şimdi onuda kaldıracağım bu soruyuda . Siz cevabımı okuyun kaldırayım :) @temmuz

mat7 7 yıl önce

Nasıl yani soruyu bırakayımı yani ? @temmuz

temmuz 7 yıl önce

Yok, yok konuyu kaldırman gerekmez. Ama bu arada beğenmediysen programı kaldırman en iyisi olacaktır.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Verimlilik uygulamaları kişi ihtiyaçlarına ve beğenilerine göre kıymetlendirilir. Herkes için aynı olmaz. Sen beğenirsin, ben beğenmem mesela. Yada senin beklentilerini karşılar benim karşılamayabilir. Bunun tam terside olabilir, öyle değilmi ya :)

mat7 7 yıl önce

:) Aynen öyle :) Hoş görünüze teşekkürler . @temmuz

temmuz 7 yıl önce

Rica ederim, o senin iltifatın ve hoşgörün @ebruli :)

mat7 7 yıl önce

Teşekkür ederim :) bilmukabele @temmuz arkadaş :)

temmuz 7 yıl önce

Bir şey değil :) @ebruli