Sesli kitap okuma programı öneriniz olabilir mi?

mat7 (343) 1 yıl önce sordu

Ücretsiz iyi sesli kitap okuma programı öneriniz olabilir mi bana?

Toplam 1 cevap

bl4lev (790) 1 yıl önce cevapladı

Aslında, birçok ücretsiz sesli kitap okuma programı mevcut. Bazı önerilerimiz şunlardır:

1. We Book: Bu uygulama sayesinde Türkçe sesli kitapları dinleyebilirsiniz. E-kitaplar da mevcuttur.

2. TRT Dinle: Bir anlatıcı tarafından yüksek sesle okunarak kaydı alınan kitapları dinleyebilirsiniz.

3. Radyo Tiyatrosu: Türkçe radyo tiyatrosu programlarını ücretsiz dinleyebilirsiniz.

4. Seslenen Kitap: Türkçe e-kitapları dinleyebilirsiniz.

5. Harry Potter Sesli Kitap: Harry Potter serisini Türkçe sesli kitap olarak dinleyebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken nokta, indirdiğiniz uygulamanın güvenilir bir kaynak olması ve kullanıcı yorumlarının olumlu olmasıdır.