Session Initalazation failed sorunu nasıl çözülür?

berk123123 (3) 2 yıl önce sordu

Ben msconfig'e bakarken karşıma "seçmeli başlangıç" diye bir şey çıktı. Ben de tikleri kaldırdım PC'yi yeniden başlattım ve başlıktaki sorunu almaya başladım yardım ederseniz sevinirim.

Toplam 1 cevap

hydra (3800) 2 yıl önce cevapladı

Tekrar aynı tikleri aktifleştirip yeniden başlatın.

berk123123 2 yıl önce

Pc yi açamıyorum ki

hydra 2 yıl önce

mavi ekran mı alıyorsun? @berk123123

berk123123 2 yıl önce

Evt

berk123123 2 yıl önce

Nasıl çözebilirim

hydra 2 yıl önce

Onarım ekranından onarmayı denemen lazım. Birkaç mavi ekran hatasından sonra kurtarma ekranının gelmesi lazım. Oradan Başlangıç onarma kısmına tıklaman lazım @berk123123

berk123123 2 yıl önce

Yardım et lütfen acil

hydra 2 yıl önce

Dediklerimi yaptın mı? @berk123123

berk123123 2 yıl önce

Onarım ekranına nasıl gircem

berk123123 2 yıl önce

OLmuyo

hydra 2 yıl önce

Bilgisayar açılırken güç düğmesine basarak kapat. Tekrar aç girmesi lazım onarım ekranına @berk123123

berk123123 2 yıl önce

Olmuyo error veriyo

berk123123 2 yıl önce

Durdurma kodu BAD SYSTEM CONFIG INFO

hydra 2 yıl önce

Format atman lazım @berk123123

berk123123 2 yıl önce

Içindekiler çok önemli

hydra 2 yıl önce

Format atmadan bu sorunu çözemezsin, işletim sistemi dosyaalarında sorun var. Başka bir çalışan bilgisayar var mı? HDD kutusu ile diskteki verileri güvenli bir yere aktardıktan sonra formatlama işlemini yapabilirsiniz.@berk123123