Setup Blocked - Visual Studio Enterprise 2015 is currently installed on this machine

seition2 (1) 7 yıl önce sordu

Setup Blocked
Visual Studio Enterprise 2015 is currently installed on this machine. Please uninstall Visual Studio Enterprise 2015 and retry.

Bu hatayı alıyorum enterprise kaldırdım ekle ve kaldırdan ama yinede bu hatayı alıyorum .

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

daha önce @alattin hoca cevaplamış tek farkı 2013 sürümü işinize yarar sanıyorum http://uzmanim.net/soru/visual-studio-2013-setup-blocked/2227

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

Hatanın çözümü için kayıt defterinden

64 bit için

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\DevDiv\vs\Servicing\

eğer 32 bit windows kullanıyorsan

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\DevDiv\vs\Servicing

14.0 değerini sil. Bilgisayarı yeniden başlat.

değerini silmeyi deneyebilirsin.

Çözüm olmazsa diğer yöntem olarak;

Visual Studio ISO'sunun bağlandığı sürücüde şu komutu çalıştırabilirsin:

vs_enterprise.exe /uninstall /force