Sıfır fan taktım çok ısınıyor.

kullanici510080 (1) 6 yıl önce sordu

Laptop fanı bozulmuştu . Bugün aynısından sıfır fan taktım ancak sıcaklık 88 dereceleri bile görüyor. Fan düzgün çalışıyor ne yapmam gerekir?

oyun oynamam. bu sıcaklıklar facebooka girdiğimde bile oluyor.

Toplam 2 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Ya fan sıkıntılı yada fanı doğru takamadınız bilginiz varmıydı fanın nasıl takılacağı ile ilgili ? Bu sıcaklık değerleri ile bilgisayarı açman hata. 88 derece Anormal zaten dikkat et bu sıcaklık değeri Ekran kartına ve işlemciye zarar verir başına madraf açabilirsin. bunu dikkate almalısın

kullanici510080 (1) 6 yıl önce cevapladı

hocam önceden birçok kez açtım temizlemek için bu fan güzel çalışıyor ancak ters giden birşey var gibi macun yenilemediğim için olabilir mi? tekrar çıkarıp takıcam düzgünce bakalım.

edit : bugün tam olarak temizlik işlemini yapıp macun yeniledim. şuan sistem 49 derecenin üzerine çıkmıyor.

nvidiagtx 6 yıl önce

Bi bak

nvidiagtx 6 yıl önce

Boştamı 49 derdce oldu

kullanici510080 6 yıl önce

yok hocam kullanırken zaten ilk aldığım günkü gibi oldu itinayla temizlik şartmış