şifrelenmiş ccc uzantılı dosyaları açmak için ücretsiz program varmı

candan (4301) 8 yıl önce sordu

şifrelenmiş ccc uzantılı dosyaları açmak için program varmı?

ccc uzantılı dosyalarım açılırmı?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

Cryptolocker Virüsü ile şifrelenmiş ccc uzantılı dosyaları açmak için ücretsiz programlar resimli

--- Link Kaldırıldı --

Tesladecoder
Yafu

ccc uzantılı dosyaların şifresi nasıl çözülür?

hakan 8 yıl önce

Bu uygulamaların tamamı çözümün içinde resmi linkinde mevcut Candan. Resmi linkler dışında linklere izin vermiyoruz.

candan 8 yıl önce

tabiyki kurallar ne ise uyarız ben ücretsiz program diye düşnmüştüm

candan 8 yıl önce

hakan bey ilerde hata yapmama adına ne tür programlar paylaşabilirim acaba cevabın için şimdiden teşekür

hakan 8 yıl önce

Resmi /güvenilir indirme linki, (tamindir, gezginler) verildikten sonra her tür kullanışlı programı paylaşabilirsin. Fakat özenli bir açıklama, anlatım ile. Örnek: http://uzmanim.net/soru/dr-web-cureit-nedir-dr-web-cureit-nasil-kullanilir/1159

candan 7 yıl önce

aşağı oylayan arkadaş her kimseniz gerekçenizi birde imzanızı atarsanız bizde sizi tanımış oluruz