Şifreli SD kartda dosyalar açılmıyor

aisha13 (1) 5 yıl önce sordu

Samsung J710-DA SD kartımı şifrelemiştim. Format atınca da SD kartdaki dosyaları yalnızca şifreleyen cihaz okuyormuş.  Ben de okumadan format atmışım. Şimdi karttaki dosyaları açmak için bir çözüm bilen var mı?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Hafıza kartının şifresini hatırlamıyor musun?

aisha13 5 yıl önce

evet ama şifre istemiyor

omercik 5 yıl önce

Ayarlar > depolama bölümünde sd kart şifresini çöz gibi bir şey olması lazım bildiğim kadarıyla. Oraları bi karıştırın. @aisha13

aisha13 5 yıl önce

işte sorunda orda. "şifreyi çöz" yerine "SD kartı şifrele" seçeneği var. Ve şifrelediğim zaman kart değil de içindeki dosyalar şifreleniyor, bunu da yalnız şifrelediğim cihaz aça biliyor ama ben format atdım cihaza bu yüzden dosyalarım açılmıyor.

omercik 5 yıl önce

Çok garip bir durum. Şifreyi çözmeye izin vermiyorsa yapabilecek başka bir şey aklıma gelmiyor açıkçası. İsterseniz 444 7711 Samsung müşteri hizmetlerini arayıp bi yardım isteyin. @aisha13