Şifresi unutulan Twitter hesap nasıl kapatılır?

ppppp (1) 8 yıl önce sordu

Eski twitter hesabımın hem şifresini unuttum, hem de e posta adresini. Şifresini unuttuğum Twitter hesabını  nasıl kapatabilirim?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Twitter hesabını kapatmak için hesabınıza erişebiliyor olmanız gerekiyor. Hesabınıza erişemezseniz hesabı kapatamazsınız.

Twitter parola hatırlatmak için E-posta adresini ya da telefon numaranı kullanır.

Eğer Twitter'a kayıtlı email adresinize erişiminiz yoksa, bilgilerini unuttuysanız,emai parolanızı unuttuysanız,

Telefon numarası üzerinden hesabınıza erişmeniz gerekecektir. Telefon numarası da belirtmediyseniz o zaman hesaba erişemez ve hesabınızı kapatamazsınız.

Buradan Twitter hesabınıza kayıtlı email adresini bulmayı deneyebilirsiniz