Şifresi ve email adresi unutulan Instagram hesabı kapatma

selindeniz (1) 4 yıl önce sordu

Instagram hesabımın şifresini unuttum. Aynı şekilde Instagram hesabıma bağlı email adresimi de hatırlamıyorum. Instagram hesabımın kapanmasını istiyorum. Instagram hesabımı nasıl kapatırım?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

İnstagram hesabında telefon numaran kayıtlı mı? Böyleyse parola hatırlatma yolu ile telefon üzerinden önce parolanı öğrenmeli ve daha sonra da hesap kapatma işlemi yapmalısın.

Hesaba erişemiyor ve o hesabın senin olduğunu kanıtlayamıyorsan instagram hesabını kapatamazsın.