sifreyi unuttum tableti sifirlamak istiyorum

mevokaya (1) 9 yıl önce sordu

Model= Free-060  olan tabletime sifre koydum sifreyi hatirlayamadigimdan cok fazla desen denemesi yaptim cok deneme yaptigimdan benden e-posta adresini istedi benden hatirlayamadim tableti sifirlamak istiyorum nasil yapabilirim acil yardim istiyorum

Toplam 1 cevap

bcaggul (117) 9 yıl önce cevapladı

Öncelikle merhabalar aynı sorun arkadaşımın telefonunda olmuştu aynı yöntemle çözüleceğini düşünüyorum ;

1- Kapatma ve ses açma tuşuna aynı anda 5-10 saniye basılı tutunuz

( Eğer siyah bi ekran gelmediyse devamını okumanız bir yarar sağlamayacaktır. )

2- Siyah ekran geldiğinde ses açma kapama tuşlarıyla reset seçeneğine gidiniz ve kapatma tuşuyla tıklayarak bekleyiniz

3- Tabletiniz ilk günkü gibi olacaktır şifre vs olmayacktır ama hepsinden önce sd kart veya usb kablosu yoluyla yedeklemenizi tavsiye ediyorum

mevokaya 9 yıl önce

1. Ve 2. Secenek oldu ama ekrana robot resmi gibi birsey cikti ve reset faland yok