Sihirli seçim aracı programı tavsiyesi

aserifkuzu (188) 6 yıl önce sordu

Selam dostlar.

PhotoShop daki sihirli seçim aracının işlevini gösteren küçük bir program arıyorum PC için. Sadece sınırlardan seçecek. Varmıdır böyle bir program

Toplam 2 cevap

misty (556) 6 yıl önce cevapladı

Bu sitede istediğiniz araç var sanırım: https://pixlr.com/editor/

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Photoshop kullanmadığım için "sihirli seçim aracı"nı bilmiyorum ama açıklamanızdan anladığım kadarıyla masaüstünde belli yerleri seçip onu resim olarak kaydetmek mi istiyorsunuz?

Bunun için Windows'ta "ekran alıntısı aracı" vardır, ben onu kullanıyorum.