Silinemeyen dosya sorunu.

gncr (9) 7 yıl önce sordu

Yüklediğim bir programdan arta kalan bir dosyayı açık olduğu gerekçesiyle silemiyorum. Nasıl silinebilir?

(dosya başka bir programda açık olduğundan kullanılamıyor)

Toplam 3 cevap

nvidiagtx (690) 7 yıl önce cevapladı

Görev yöneticisini Aç
, Görev  yöneticisinden işlemler kısmına gel, Uygulamanın adı neyse ordan görevi sonlandır de

Sonra , Unlocker ile dosyayı Sil

Unlocker Link = TIKLA

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Bilisayarı yeniden başlatın başka bir programda açık olan dosya boşa çıkması gerekir yine de olmassa C sürücüde dir sanırım c sürücüde boş olarak bir klasör açın bu silinmeyen dosyayı içine atın Revo Uninstallerpro indirin kurulumunu yapın yeni açtığınız klasöre sağtıklatın Revo Uninstallerpro ile kaldırı seçin tarama yapar kaldırır veya sistem yeniden başlatıldığında silinecek der sistemi yeiniden başlatın silinmiş olur