Silinemeyen Dosya veya Klasörleri Nasıl Silebilirim? (Programsız)

lion (595) 8 yıl önce sordu

Silinemeyen dosya veya klasörleri programsız nasıl silebilirim?

Toplam 1 cevap

lion (595) 8 yıl önce cevapladı

Silinemeyen Dosya veya Klasörleri Silme (Windows)

Windows XP' üzerinde anlatım yapılmıştır. Diğer Windows sürümlerinde bu işlem aşağı yukarı aynıdır. Mantığı anladığınız takdirde sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. 9 adımda silemiyeceğiniz dosya veya klasör yok. Bu işlemler Sistem dosyaları dahil tüm dosyalar silebilir

˙·٠٠•● Çözüm Önerisi ●•٠٠·˙

Artık işleme başlıyabiliriz. Resimleri sırasıyla ve dikkatlice takip edin tüm resimler üzerinde açıklamaları bulunmaktadır.

Not: Yalnız burada yapacağınız işlemlere dikkat edin çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir.