silinemeyen şüpheli değişik dosya

reklamdannefreteden (26) 9 yıl önce sordu

yardım edin bi dosya kafayı yedi silmeye çalışıyom hiç bişey açık değil bu dosya 1 uygulama açık olduğu için silinemiyo diyo ne yapıcam?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Bilgisayarı güvenli mod'da başlat ve orada sil. Yine silinemezse Unlocker (tıkla ve download et) isimli programı kur ve onun vasıtasıyla sil.

Windows 8/8.1' de Güvenli Mod nasıl başlatılır (tıkla)?

Windows 7'de Güvenli Mod'a nasıl girilir, herhalde bilirsin. Bilgisayar açılırken siyah ekran geçmeden kısa aralıklara F8 tıklanır.

reklamdannefreteden 9 yıl önce

nasıl güvenli modda başlatabilirim?

temmuz 9 yıl önce

Mesajımın altına ilave ettim. Oradan bakabilirsin.