Silinen instagram hesabının indirilen verileri de silinir mi?

kullanici385563 (1) 4 yıl önce sordu

Nişanlımın instagram verilerini 1 ay önce indirmiştim bugun instagramı topluluk kurallarını ihlal ettiği için instagram tarafından kapatıldı indirmiş olduğum verilerde silinmişmidir

Toplam 1 cevap

krsn (233) 4 yıl önce cevapladı

Hayır indirdigin veriler dosya olarak indirdigi için sen silmedigin sürece kaybolmaz.

https://uzmanim.net/soru/instagram-veri-indirme-nedir-instagram-veri-indirme-nasil-yapilir/88194