Silinen mesajları nasıl geri alırım

muhar (1) 7 yıl önce sordu

Bazı olay lar dan dolayı mesajları geri almak istiyorum nasıl yaparım samsung not 3 telefon markası

Toplam 1 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Uzmanın net'de bu soru önceden sorulmuş ve cevap bulmuştur. Linke tıklayarak cevabı inceleyin

Link : Tıkla

Umarım faydalı olmuştur...

tahatugyan 7 yıl önce

@huseyinking Sitenin kurallarını iyi bir şekilde oku ondan sonra bana akıl ver. Önceden yayınlanmış bir cevabı benim kopyalayıp yapıştırmam doğru olmaz. Amaç puan toplamak değil en iyi şekilde cevap vermek. alattin hocanın cevabını buraya kopyalıp yapıştırmam doğru olmaz

tahatugyan 7 yıl önce

@huseyinking adlı kullanıcı @hakan ve @alattin tarafından gerekli uyarı ve ceza almıştır...

alattin 7 yıl önce

@huseyinking yapılan yorumlar cevap ile alakalı olmalıdır. uzmani bir konuda uyarmak istiyorsan bunu özel mesaj yolu ile yapmalısın. Cevap konusunda @tahatugyan 'ın yaklaşımı uzmanim.net formatına uygundur.

tahatugyan 7 yıl önce

@alattin hocam teşekkürler yorumunuz için

tahatugyan 7 yıl önce

Bundan sonra daha dikkatli ol kuralları iyice oku ezberle @huseyinking