Silinen rehberi geri getirebiliyor muyuz ?

tropicalsm (1) 7 yıl önce sordu

blackberry telefonum 513 error software arızası verdi. telefonumdaki bütün bilgiler herşey gitti. yedekleme yapmadım. silinen numaraları geri getirme şansım varmı acaba ?

Toplam 1 cevap

efsaneemrahylz (247) 7 yıl önce cevapladı

@tropicalsm öncelikle geçmiş olsun size bir link atacağım o linki telefonunuzun kendi tarayıcısından girin linki girdiğinizde resimdeki işaretlediğim yere tıklayın http://www.maxicep.com/forum/konu/blackberry-silinen-mesajlari-kisileri-geri-getirme-programi.448014/