Silinen resimleri geri nasıl alabilirim?

mat7 (341) 4 yıl önce sordu

Merhaba resimleri düzenliyordum. Fakat yanlışla düzenlidiğim ve dosyadığım resimlerin dosyasını sildim.
Hemde dosya çöp kutusuna uzun geldiği için kalıcı olarak tamamen silmek istermisiniz diye uyarı çıktı bende evet dedim..
Sizce bu kalıcı sildiğim resimlerimi geri getirme şansım var mı
?

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bilgisayarındaki resimleri kurtara bilmek için recuva uygulamasını kullana bilirsin ben bi ara recuva ile dosyalarımı ve resimleri kurtarmıştım baya eskiden.

Recuva nedir? Recuva nasıl kullanılır?

Ek olarak kullanım videosu da var: Videoya gitmek için tıklayın

mat7 4 yıl önce

Denedim tavsiye ettiğiniz programı .bir çoğu çıktı bir çoğu çıkmadı. Birde 28.52 rresim çıktı.. aralarda önizleme mevcut değil diye boş kareller var.. ve videolar yok. Ayrıca bu resimleri kurtarmak için hepsini tek tek mı işaretlemek mi gerek? Hepsini bir kerede işaretleme yok mu? Hemen cevap verir misiniz lütfen. @darkcrak(2327)

darkcrak 4 yıl önce

Daha önceden bunun ile ilgili bir video paylaşmıştık ayrıca kusura bakma mesajını. Video da her şey anlatılıyor https://youtu.be/YHUK0-Cq4ow @mat7

mat7 4 yıl önce

Merhaba ve çok teşekkürler. Resimlerimi kurtardım. Çok yardımcı oldunuz tekrar teşekkürler. @darkcrak(2327)

darkcrak 4 yıl önce

@mat7 önemli değil

mat7 4 yıl önce

Önemli @darkcrak(2327) :)

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

mat7 4 yıl önce

Çok kötü haber verdiniz. Peki dosyanın iiçinde ki resimlerde gelmez mi?@hydra(513)

hydra 4 yıl önce

Denemek lazım.

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Silinen, kaybolan fotoğraflar nasıl geri getirilir?

Burada anlatılan programı dene. Sorunsuz geri getirecektir. Bahsi geçen Photorec silinen dosyaları geri getirmede kullanılacak en iyi ücretsiz yazılımdır.

mat7 4 yıl önce

Kauybrttiği resimler çok fazla değerli .. Çok ama çok önemli. Şuan recuva programıyla tarıyorum bakalım gelecek mi?

mat7 4 yıl önce

Photorec denedim ama biligisayarıma uymadı sanırım. Çalışmadı . Yinede teşekkürler. @hakan (13176)