Silinen verileri sistem geri yükleme ile kurtarabilir miyiz?

kerembey (4) 4 yıl önce sordu

Bilgisayarıma SSD takıldı d ve c diski vardı bende d diskini silip c diskine ekledim ama asıl masaüstü d diskinde kuruluymuş ve birkaç oyunda bende neye tıklasam hata veriyordu geri yükleme yapsam kurtarabilirmiyim

Toplam 2 cevap

kerembey (4) 4 yıl önce cevapladı

Bide geri yüklemeyi başlattım sadece yuvarlak dönüyor uzun süredir geride yüklemiyor ne yapmam lazım

ilkaybaki (236) 4 yıl önce cevapladı

Format atmaktan başka çare yok.

kerembey 4 yıl önce

hiçmi yok

ilkaybaki 4 yıl önce

@kerembey d ye nasıl windows kururmuş anlamış değilim, format atmaktan başka çare yok sistemi sıfırdan kurman gerekiyor.

kerembey 4 yıl önce

bildiğin masaüstü felan d diskindeydi

kerembey 4 yıl önce

cye dyi ekleyincede öldü df:HFSDH

ilkaybaki 4 yıl önce

@kerembey Dediğim gibi format atın.

kerembey 4 yıl önce

@ilkaybaki tamam sağol @darkcrak çözdü bağlanıp