Silinmeyen dosya sorunu. "Uygulama çalışıyor" hatası nasıl çözülür?

kullanici573353 (1) 3 yıl önce sordu

Videonuzdaki "uygulama çalışıyor" diye silinemeyen dosyanın aynısı bende de oldu fakat dediklerinizi yaptım gitmiyor. Görev yöneticisinden siliyorum saniyesinde geri geliyor.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 3 yıl önce cevapladı

Çalışan uyglamanın adı nedir? Sen mesela a dosyasını silmeye çalışıyorsun. Fakat ana dosya b ve a dosyasını kullanıyor. Sen a dosyasını sonlandırırsan b dosyası otomatik olarak a dosyasını yeniden başlatır. Hangi uygulamayı silmeye çalışıyorsun biraz bilgi verirsen yardımcı olmak isterim.