Silinmeyen Dosyalar Nasıl Silinir

darkwob (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba Uzmanım Üyeleri Benim sam 5 diye bir uygulama indirdim sonra sildim ama hayla dosya duruyor onu nasıl silebilirim rxplorer olmuyor dosyayı bulamıyor ama masa üstünde hayla duruyor silemiyorum normal yolla bir yardım ederseniz sevinirim

Toplam 4 cevap

emirsafa (7) 7 yıl önce cevapladı

İObit uninstaller kurabilirsin dosyaları etkili bir şekilde kaldırmak için. Kayıt defterinden bile siliyor uygulamayı.

yeni üye olduğum için link bağlamayı bilmiyorum yoksa atardım linkini :)

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

indirdiğiniz dsyanın exe dosyası veya dll dosyası açık olduğundan silimiyorsunuz bilgisayarı yeniden başlatın

açıldığında silinmesi gerekir

rahmisahin (1) 7 yıl önce cevapladı

Unlocker adli ufak programi indirin. Kurulum gerektirmiyordu. Yonetici olarak calistirip acilan menuden silmek istediginiz dosyayi secerek "unlock all"(boyleydi sanirim) dediginiz zaman o dosyayi kullanan baglantilari kapatiyor. Bu sekilde silinmesi gerek.

rastingrook (1) 7 yıl önce cevapladı

Eger Bilgisayarda Herhangi bir dosya ise Unlocker Programıyla rahatsa hıc zorlanmadan sile bilirsin