Silinmiş Dosya Neden Yapılandırılıyor?

goktug (8) 6 yıl önce sordu

Merhaba,

Bilgisayarımdan silmiş olduğum program için, Windows'un her açılışında yapılandırma yapılıyor. Bu yapılandırma silmeden önce yapılıyordu. Ancak bunu engelleyemediğimden silip tekrar kurma yoluna gittim. Ancak programı silmeme rağmen aşağıdaki pencere hâlâ karşıma çıkıyor;

https://i.hizliresim.com/azBBoQ.jpg

Teşekkür ederim.

Toplam 2 cevap

temmuz2004 (47) 6 yıl önce cevapladı

eğer sildi isen hala başlatılıyor ise görev yöneticisinden başlangıç tan devre dışı bırakmayı dene.

alternatif yöntemler;

tıkla

tıkla-

bu çözümleri uygulamayi dene @goktug hala olmuyor ise

güvenli moda geçip dene

eğer hala oluyor ise programın dosyaları c diskinde kalıntı olarak kalabilir.

CCLEANER - tıkla indir, kur ve bununla atık dosyaları temizle

denemek için pcni yeniden başlat.

ve yapılandırıyor çıkmıyor ise düzelmiş demektir. :)

goktug (8) 6 yıl önce cevapladı

Teşekkür ederim temmuz2004,  sorun çözüldü. Görev yöneticisinden devre dışı bıraktım.