Silinmiş dosyaları geri getirme isleminizi yaptım youtube den izleyip normal fotoğraf lazım küçük boyutta gelmiş onları nasıl düzeltebilirim

kullanici118893 (1) 6 gün önce sordu

Silinmiş dosyaları geri getirme isleminizi yaptım youtube den izleyip normal fotoğraf lazım küçük boyutta gelmiş onları nasıl düzeltebilirim  ve bana ait olmayan birsuru fotoğraf geldi onlar nasıl nerden gelmiş olabilir

Toplam 1 cevap

murat (12532) 2 saat önce cevapladı

Küçük gelen fotoğraflar büyütülemez. Onlar önizleme dosyalarıdır. Onlar geldiğine göre diğer büyük olanlarda başka klasörlerde olabilir. Binlerce dosya gelmiş olmalı.  Size ait olmayan fotoğraflar da intagram, facebook vb uygulamaların bilgisayarınıza indirdiği dosyalar olabilir. Ya da bilgisayarı sizden başka kullanan biri varsa (2. el pc aldınız diyelim) o kişilere ait fotolar olabilir.