Simgeler açılmıyor

hasnyksel (3) 8 yıl önce sordu

öncelikle selamlar

bus sorunun nasıl olduğunu açıklayayım.torrent dosyaları için mediaget dosyası varsayılan olarak kabul edilmişti.bende bu dosyayı değiştirip utorrent yapmak istedim ama yanlış bişey yaptım ve excellinden tutta bilgisayar özelliklerine kadar hepsi torrent dosyasına dönüştü.sorunun çözümünü bilen varsa lütfen yardım etsin. bu arada oyunlar bile açılmıyor oyun açmaya bastığımda program seç çıkıyor. şimdiden teşekkürler

Toplam 2 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

 masaüstünde chrome simgesi çalışmıyorsa başlatı tıklat chrome sağ tıkat ve  özelikler tıklat dosya konumunu aç chrome tıklat ve internete gir

1) vlc player indir  exe dosyası masa üstünde olsun

2) masaüstünde herhangi bir simgeye sağ tıklat ve birlikte aç de

3) az önce indirdiğimiz vlc  tıklat aç derken  simgeler vlc player olması lazım şimdi

4) ekle kaldırdan tekrar vlc player kaldır sil

5) pc yeniden başlat ve açıldığında simgelerin düzelmiş olacak

hasnyksel 8 yıl önce

birlikte aç diye bişey çıkmıyor ne yapmalıyım

hasnyksel 8 yıl önce

vlc yide açamıyorum aynı sorun ondada var lütfen yardım edin

hasnyksel (3) 8 yıl önce cevapladı

 vşc yide açamıyorum aynı sorun ondada var lütfen yardım edin

candan 8 yıl önce

[ https://www.facebook.com/canan.kolucolak/friends ] ekle burdanda yazabilirsin

candan 8 yıl önce

masa üstündeki simgelerin hepsini dene biri mutlka sağ tıklamada birlikte aç der

candan 8 yıl önce

bu yolla olduğundan eminim çünkü