Sims2: Uyumluluk Sorununun Çözümü Var MI?

bsts (1) 9 yıl önce sordu

Casper marka Windows7 sistemli bir dizüstü bilgisayar kullanıyorum.Elimde olan dosyalar:

Talimatlarda şöyle yazıyor:

Crack klasöründeki uygulamayı açtığımda ise böyle bir uyarı alıyorum:

Bunun bir çözümü var mı?

Toplam 1 cevap

utkubayat (885) 9 yıl önce cevapladı

Herhangi bir uyumluluk sorunu bulunmamaktadır. Oyunları kurabilmeniz için ilk olarak talimatlarda belirtildiği sırayla oyunları SETUP.EXE dosyalarından kurmanız gerekmektedir. Sims 2'nin kurulum işleminden sonra en son resimdeki dosyayı oyunu kurduğunuz klasörün içine atınız. Onun dışında bahsettiğiniz crack olayı ise illegal bir durumdur ve bu konuda size yardımcı olamayacağım.