Sınıf Kaydedilmemiş Hatası Alıyorum

dc6638 (3) 6 yıl önce sordu

Belki 2-3 Defa Açtım Ama Sayfa Bulunamadı Hatası Aldım Neyse Aygıt Yöneticisi,Bilgisayı Yönet vs. yerlere girerken alıyorum bu hatayı fena bir virus bulasmıstı sildim virusu düzeldi ama bu hata kaldı ne yapacagımı bilmiyorum

Toplam 1 cevap

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce cevapladı

http://www.pcwebim.com/windows-7-sinif-kaydedilmemis-hatasi-cozumu/  linke tıklayarak almış olduğun hata çözülür umarım işine yarar

dc6638 6 yıl önce

Malesef :) Yaptıgımda Daha Kötü Oldu :) Ekrandakiler Gitmişti :D