Sınırsız depolama alanı olan bulut siteleri neler?

mlekesizzz (40) 3 yıl önce sordu

Sınırsız saklama alanı olan güvenilir siteler neler? Uygulamadan ziyade site olursa daha iyi olur benim için. Google Drive gibi güvenilir olursa iyi olur.

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Sınırsız saklama alanı olan zannetmiyorum.

1-) Mediafire 10 GB'a kadar veri depolamana imkan sunuyor.

2-) OneDrive 5 GB'a kadar veri depolama.

3-) DropBox Basic 2 GB'a kadar veri saklama.

4-) MEGA 50 GB'a kadar veri saklama.

5-) pCloud 10 GB'a kadar veri saklama.

Yazdıklarımın hepsini biliyorsundur zaten. Sınırsız veren var mı bilmiyorum ama ücretsiz bir şekilde vereceklerini zannetmiyorum. En çok ücretsiz alan depolama sağlayan şu an için Mega. Sanki vardı ücretsiz ama hatırlamıyorum, birisi cevaplar kısa süre içerisinde.

mlekesizzz 3 yıl önce

bunları biliyorum teşekkürler

mlekesizzz 3 yıl önce

aslında google drivede sınırsız yer var ama bazı sitelerden yapıabiliyor ben bu siteden yaptım sizce güvenilir mi https://team.gdrive.vip/ burdan ortak drive oluşturdum ortak drive de sınırsız olduğu için bi nevi sınırsız depolama alanım oldu sizce güvenilirmi

mlekesizzz 3 yıl önce

güvenemediğim için bu soruyu sormuştum aslında

mlekesizzz 3 yıl önce

https://hizliresim.com/CSLUTB