Şirket mail adresi nasıl açabilirim? Ücretli mi?

kullanici569069 (3) 4 yıl önce sordu

Birde şirket kurumsal mail adresi nerde açiyıprum

Toplam 5 cevap

krsn (233) 4 yıl önce cevapladı

yanılmıyosam cpanelden bir kaç ayarla yapılıyor

kullanici569069 (3) 4 yıl önce cevapladı

O nasıl oluyor

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

eger sirket.com.tr gibi bir alan adın varsa sadece mail için Yandex kullanabilirsin. Yandex alan adları için mail servisi veriyor.

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Şirket maili öyle ha diye açılan bir şey değil bildiğim kadarıyla. Bağlı olduğun bir şirket veya yönettiğin bir site var mı? O şekilde açabilirsin.

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Şirket maili almak istiyorsan önce bir alan adı almalısın.

Bu alan adı .com olacaksa godaddy gibi bir firmadan eğer com.tr olacaksa nic.tr adresinden satın alabilirsin. Com.tr alan adı almak daha zahmetli bir işlemdir. Com almak kolaydır. Eğer bir de web sitesi olacaksa o zaman bulundurma hizmeti almalısın. Bulundurma hizmeti aldığında mail hizmeti sana ücretsiz olarak verilir.