"Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor" hatası alıyorum. Nasıl düzeltirim?

efe03 (-1) 6 yıl önce sordu

HER DOSYA OYUN İNDİRİRKEN    DOSYA YERİNİ SEÇERKEN  VEYA DOSYA OYUNUNU SEÇDİKDEN KURULDUKDAN SONRA sistem belirtilen dosyayı bulamıyor hatası   ALIYORUM NE YAPABLİRİM

krsn 6 yıl önce

başlıkla açıklamanın yerini karıştırmışsın :)..

temmuz 6 yıl önce

Mesajları yazarken büyük harfler ile değil, herkes gibi küçük harflerle yazmalısın. Ayrıca konu başlıklarını kısa ve anlaşılır olarak yazmalı, tercih olarakta soru cümlesi olmasına dikkat göstermelisin (Düzenlediğim gibi..).

Toplam 1 cevap