Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor

fenethy (1) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar Merhaba,

Bilgisayarımı her açtığımda

Windows Script Hosts

Kod: C:\eth\a.vbs
Satır: 1
Karakter: 1
Hata: Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor.
Kod: 80070002
Kaynak: (null)

şeklinde hata veriyor. Seçenek olarak da sadece Tamam butonu var.

Çözümü Nedir?

Toplam 3 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

program indiriken arada  virüslü bir program inmiş tekrar kaldırılmış pc her açılışta onu açmaya çalışıyor Başlat /Görev zamanlayıcı / zaman kitaplığı /nda adını takip ve burdan bulabilirsin veya RevouninstallerPRO burdan indirin kurun üstte araçlar / otamatik başlatma yöneticisini tıklatın bilgisayar her açılışta görev alan programlar arasında bulabilirsin

fenethy (1) 7 yıl önce cevapladı

Teşekkür ederim çözdüm sorunu o hata ekrana gldiğinde hatayı kapatmadan görev yöneticisini açtım ordan programın dosya konumuna gittim onu sildim ama silmek için TrustedInstaller izin vermelidir diyor onuda uzmanım.net'te buldum artık hata glmiyor.

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Başkalarının işine de yarayabilir diye buraya da ekleyelim:

Windows script host c:\eth\a.vbs komut dosyası bulunamıyor hatasının çözümü nedir?